Logo

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Karolina Marszałek

Kontakt

+48 690 050 462
biuro@kancelariamarszalek.pl

Wydarzenie w ramach kampanii społecznej „Prawo bez strachu” – Jak wygląda proces rozwodowy?

Wydarzenie w ramach kampanii społecznej „Prawo bez strachu” – Jak wygląda proces rozwodowy?

Już w najbliższy wtorek 13.10.2020 r. o godz. 18:00 w Restauracji Avangarda Warszawa w ramach kampanii społecznej „Prawo bez strachu” będę opowiadała jak wygląda proces rozwodowy.
Opowiem w szczególności jakie wnioski dowodowe można, a jakie trzeba zgłosić, jakich pytań można się spodziewać ze strony sądu lub pełnomocnika strony przeciwnej i jakie są koszty sądowe.
O swoich doświadczeniach w tym temacie opowie również Marta Wiśniewska, tancerka i piosenkarka.
Zapisy na darmowe spotkania prowadzone są mailowo: kontakt@prawobezstrachu.pl.
Serdecznie zapraszamy!

Adwokat Karolina Marszałek (d. Hildebrand) pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach prawniczych. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i obroniła pracę magisterską pod tytułem „Postępowanie odrębne w sprawach o rozwód". Od 2013 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. W trakcie studiów i aplikacji adwokackiej zdobywała doświadczenie zawodowe w renomowanych kancelariach adwokackich oraz udzielała porad prawnych jako wolontariuszka. Po zdanym egzaminie adwokackim rozpoczęła praktykę prawniczą w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej. Prywatnie jest kochającą mamą i żoną, uwielbia spędzać czas z rodziną i podróżować.

Karolina Marszałek