Logo

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Karolina Marszałek

Kontakt

+48 690 050 462
biuro@kancelariamarszalek.pl

Mniej rozwodów w trakcie pandemii koronawirusa.

Mniej rozwodów w trakcie pandemii koronawirusa.

Mniej rozwodów? Statystyki mnie zaskoczyły! Od września do grudnia 2020 roku do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynęło 1405 pozwów o rozwód, o 294 mniej w porównaniu z 2019 rokiem i o 125 – z 2018 rokiem.
Zainteresowanych tematem zapraszam do czytania artykułu w Dzienniku Gazecie Prawnej z moim komentarzem.

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/8096368,koronawirus-pandemia-malzenstwo-rozwod-rodzina.html?fbclid=IwAR1Ui8X6veWRLZbPaX3nupIZaeamQxtMXS_pmYQSfEHZyWCY63jw5ChTw2Q

Adwokat Karolina Marszałek (d. Hildebrand) pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach prawniczych. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i obroniła pracę magisterską pod tytułem „Postępowanie odrębne w sprawach o rozwód". Od 2013 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. W trakcie studiów i aplikacji adwokackiej zdobywała doświadczenie zawodowe w renomowanych kancelariach adwokackich oraz udzielała porad prawnych jako wolontariuszka. Po zdanym egzaminie adwokackim rozpoczęła praktykę prawniczą w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej. Prywatnie jest kochającą mamą i żoną, uwielbia spędzać czas z rodziną i podróżować.

Karolina Marszałek