Logo

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Karolina Marszałek

Kontakt

+48 690 050 462
biuro@kancelariamarszalek.pl

KONFERENCJA PRAWO BEZ STRACHU

KONFERENCJA PRAWO BEZ STRACHU

Zapraszam do obejrzenia relacji z pierwszej konferencji prasowej „Prawo bez Strachu”, która odbyła się 22 września 2020 roku.

Od 29 września, w każdy wtorek o godz. 18:00 będziemy spotykać się w restauracji Avangarda przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie oraz w Internecie, więcej szczegółów na stronie https://prawobezstrachu.pl/aktualnosci/Zapraszamy!

Adwokat Karolina Marszałek (d. Hildebrand) pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach prawniczych. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i obroniła pracę magisterską pod tytułem „Postępowanie odrębne w sprawach o rozwód". Od 2013 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. W trakcie studiów i aplikacji adwokackiej zdobywała doświadczenie zawodowe w renomowanych kancelariach adwokackich oraz udzielała porad prawnych jako wolontariuszka. Po zdanym egzaminie adwokackim rozpoczęła praktykę prawniczą w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej. Prywatnie jest kochającą mamą i żoną, uwielbia spędzać czas z rodziną i podróżować.

Karolina Marszałek