Logo

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Karolina Marszałek

Kontakt

+48 690 050 462
biuro@kancelariamarszalek.pl

„Kancelaria Przyjazna Dziecku.”

„Kancelaria Przyjazna Dziecku.”

Radość, wzruszenie i satysfakcja z pracy!

Zostałam laureatką konkursu „Kancelaria Przyjazna Dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w ramach projektu „Standardy pomocy dziecku w sytuacji rozstania rodziców”.

Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, ponieważ ze zgłoszeń przesłanych z całej Polski wybrano tylko 40 Kancelarii, które otrzymały certyfikat „Kancelaria Przyjazna Dziecku.”

Dziękuję za docenienie mojej pracy! 🙂

#RozwódPoDżentelmeńsku 😉

Adwokat Karolina Marszałek (d. Hildebrand) pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach prawniczych. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i obroniła pracę magisterską pod tytułem „Postępowanie odrębne w sprawach o rozwód". Od 2013 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. W trakcie studiów i aplikacji adwokackiej zdobywała doświadczenie zawodowe w renomowanych kancelariach adwokackich oraz udzielała porad prawnych jako wolontariuszka. Po zdanym egzaminie adwokackim rozpoczęła praktykę prawniczą w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej. Prywatnie jest kochającą mamą i żoną, uwielbia spędzać czas z rodziną i podróżować.

Karolina Marszałek