Logo

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Karolina Marszałek

Kontakt

+48 690 050 462
biuro@kancelariamarszalek.pl

O Kancelarii

Audemus iura nostra defendere. Mamy odwagę bronić naszych praw

O Kancelarii

Kancelaria została założona przez Adwokata Karolinę Marszałek wpisaną na listę adwokatów Izby Warszawskiej pod numerem WAW/Adw/6298.

Adwokat Karolina Marszałek prowadzi praktykę adwokacką z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego oraz rodzinnego i opiekuńczego. Do każdej sprawy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Pomaga swoim klientom rozwiązywać nie tylko bieżące problemy, ale także zaplanować działania na przyszłość. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa, w razie potrzeby współpracuje ze specjalistami m.in. z zakresu wyceny nieruchomości, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi. Oferuje uczciwe zasady współpracy i pracuje w komfortowych porach – w taki sposób, by łatwo można było dostosować termin spotkania.

Zapraszamy do współpracy.

Adw. Karolina Marszałek

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej ochrony prawnej

Klienci indywidualni

Kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, w szczególności w zakresie prawa spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego.

Klienci biznesowi

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub zawodową.

individual-ic

Pro bono

Kancelaria wspiera organizacje pozarządowe, w szczególności działające na rzecz ofiar przemocy domowej, dzieci i młodzieży, udzielając bezpłatnej pomocy prawnej.